30 lat innowacji z Trend Micro

24 października 2018 roku to dla Trend Micro ważna rocznica – 30 lat tworzenia innowacji. W 1988 roku założyciele Trend Micro uruchomili firmę, której celem było zwiększenie bezpieczeństwa cyfrowej komunikacji na całym świecie. Obecnie w coraz bardziej połączonym świecie ta idea jest wciąż aktualna.

Żyjemy w czasach, w których nasze życie prywatne i zawodowe zostało zrewolucjonizowane przez nowe technologie – urządzenia mobilne, media społecznościowe, chmurę czy sztuczną inteligencję. Zapoczątkowały one nowe sposoby komunikacji i wymiany danych, ewoluujące w niesłychanym tempie. Naszym celem jest ochrona osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych przed hakerami. Obecnie posiadanie zabezpieczeń nie jest już pytaniem tylko integralną częścią odpowiedzi.

Trend Micro zawdzięcza swój sukces niesłabnącej pasji pracowników. To właśnie pasja wciąż kształtuje nowe innowacje i większą ochronę, a w ostatecznym rozrachunku pozwala nam realizować naszą kluczową misję, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa cyfrowej komunikacji na całym świecie. Pragniemy również podziękować naszym lojalnym klientom i partnerom, którzy pomogli nam w ochronie i zabezpieczeniu ich organizacji. Wasze wsparcie to podstawa naszego sukcesu, a Wasze potrzeby będą kształtować naszą przyszłą strategię.

Głównym elementem naszej misji jest nie tylko zabezpieczanie naszego połączonego świata, ale też zmienianie go na lepsze. Dzielenie się z innymi zawsze stanowiło ważną część kultury organizacyjnej Trend Micro – od pomagania osobom w trudnej sytuacji życiowej w ramach inicjatywy Trend Micro Home Building na Filipinach do darowizn w ramach programu Give and Match oraz edukacji na temat bezpieczeństwa w Internecie poprzez program Trend Micro Internet Safety for Kids & Families. Nasza firma zamierza nadal pomagać nie tylko naszym klientom, lecz także osobom potrzebującym. Świadomość tego, że nasi klienci są bezpieczni oraz że zmieniamy świat na lepsze, to źródło inspiracji dla każdego pracownika naszej firmy.

Ostatnie 30 lat to doskonały przykład na to, jak wiele ludzie mogą osiągnąć, gdy inspiruje ich pasja. W przyszłości zamierzamy nadal wprowadzać innowacje oraz dbać o bezpieczeństwo cyfrowej komunikacji, pomagając naszym klientom mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami czekającymi na nich w coraz bardziej połączonym świecie.

Zobacz nasze innowacje na interaktywnej osi czasu, aby dowiedzieć się, co inspirowało nas do innowacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.