Nasi blogerzy

 

_V3A0559_minAnna Falkowska – Marketing Manager Poland and Eastern Europe w Trend Micro
W Trend Micro od kwietnia 2015 roku. Odpowiada za działania wizerunkowe i marketingowe wsparcie sprzedaży na terenie Polski i kilkunastu krajów w regionie. Marketer z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w marketingu B2B. Przez ostatnie sześć lat związana z międzynarodowym dostawcą oprogramowania biznesowego Sage, gdzie zajmowała się marketingiem dla sieci partnerskiej, a następnie jako dyrektor marketingu strategicznego odpowiadała za lokalizację globalnej strategii na rynek polski. Wcześniej pracowała między innymi dla Harvard Business Review Polska, Informedia Polska, ITD Polska (obecnie Asseco SEE).
Zobacz wszystkie posty →

 

marek-krauze-trend-microMarek Krauze – Sales Engineer w Trend Micro
Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Doświadczenie zawodowe i bogatą wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa, infrastruktury oraz rozwiązań mobilnych zdobywał m.in. w Telewizji Polskiej oraz w Clico.
W Trend Micro pracuje od kwietnia 2016 roku. Odpowiada za współpracę z klientami i partnerami przy wdrażaniu rozwiązań Trend Micro.
Zobacz wszystkie posty →

 

_V3A0559_minKuba Kwiatkowski – Regional Account Manager w Trend Micro
Z firmą związany od 2015 roku. Jest doświadczonym pracownikiem w branży oprogramowania komputerowego. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w Cisco i Oracle. Doradza w zakresie cyberbezpieczeństwa największym firmom w Polsce. Ukończył Instytut Technologiczny w Dublinie.
Zobacz wszystkie posty →

 

 

_V3A0559_minJacek Nowak – Regional Account Manager odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań Trend Micro u największych klientów w regionie południowo – zachodnim
Od 20 lat związany z branżą IT. Współpracował z takimi organizacjami jak: ComputerLand, DELL, UNIT4. Specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i infrastruktury, jak również systemów wspomagających zarządzanie. Jest absolwentem wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej.
Zobacz wszystkie posty →

 

Michał Przygoda – Sales Engineer w Trend Micro
Od ponad 10 lat związany z branżą IT. Jako inżynier wsparcia sprzedaży odpowiedzialny jest za wsparcie klientów oraz partnerów podczas całego procesu implementacji technologii bezpieczeństwa oferowanych przez Trend Micro – począwszy od analizy i definicji potrzeb, po implementację i utrzymanie systemu.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w podczas licznych projektów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego realizowanych na rzecz największych instytucji i firm w Polsce. Przed rozpoczęciem pracy w Trend Micro w maju 2017 r. zatrudniony był w takich firmach jak McAfee czy Comp S.A.
Zobacz wszystkie posty →

 

Andrzej Sawicki – Sales Engineer w Trend Micro
Z nowymi technologiami jest związany od ponad 10 lat. Specjalizuje się w obszarze bezpieczeństwa IT oraz sieci komputerowych, ze szczególnym zamiłowaniem do technologii bezprzewodowych oraz IoT. Poprzednio związany z firmą Hewlett-Packard, gdzie pracował w działach serwisu, konsultingu oraz sprzedaży. Absolwent Politechniki Warszawskiej.
Zobacz wszystkie posty →

 

_V3A0559_minJoanna Dąbrowska – Sales Engineer w Trend Micro
Swoje doświadczenie zdobywała w sektorze bankowym. Przez ponad 15 lat pracowała w Banku PEKAO – jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Jest ekspertem ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, była odpowiedzialna za wiele kluczowych projektów z obszaru bezpieczeństwa (DLP, AV, Email Security itp.). Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi na kierunku Informatyka.
Zobacz wszystkie posty →