Nie mogło być inaczej! Trend Micro liderem testów NSS Labs!

post 3

Nieprzerwanie od trzech lat Trend Micro Deep Discovery jest uznawane za wiodące rozwiązanie w testach Breach Detection Systems (BDS), utrzymując status „produktu rekomendowanego”. Deep Discovery osiągnęło wykrywalność zagrożeń na poziomie 99,8%, co potwierdziło jego skuteczność – szczególnie w odniesieniu do oprogramowania typu ransomware oraz ataków ukierunkowanych na sieć i punkty końcowe.


Przeprowadzane przez NSS Labs testy systemów wykrywania włamań pomagają definiować środowisko zabezpieczeń korporacyjnych. Z uwagi na coraz bardziej wyrafinowany charakter zagrożeń, kluczową częścią zintegrowanej ochrony przedsiębiorstw jest niezawodne wykrywanie prób włamań. Potrzebne jest skuteczne rozwiązanie, wchodzące w skład warstwowego modelu zabezpieczeń, które pozwoli nie tylko wykrywać i reagować na nowe zagrożenia, lecz także skutecznie się przed nimi chronić.

Uznane przez ekspertów NSS Labs kompleksowe rozwiązanie Trend Micro Deep Discovery (znane również pod nazwą Trend Micro TippingPoint Advanced Threat Protection) stosuje szeroko zakrojone techniki wykrywania zaawansowanych zagrożeń i ataków ransomware. System monitoruje cały ruch sieciowy w segmentach fizycznych i wirtualnych. Ponadto informacje o zagrożeniach gromadzone przez Deep Discovery mogą być automatycznie udostępniane innym produktom – zarówno Trend Micro, jak i firm trzecich. Umożliwia to przedsiębiorstwom nie tylko identyfikowanie potencjalnych zagrożeń, lecz także szybkie reagowanie na trwające ataki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z całością raportu NSS Labs: http://www.trendmicro.pl/business/cyber-security/nss-labs-breach-detection-report/index.html.

Zobacz również: /2015/10/06/kolejny-rok-na-szczycie-testow-nss-labs/.

Autor: Anna Falkowska – Marketing Manager Poland and Eastern Europe, Trend Micro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.