Trend Micro na konferencji AT Summit

at-summitSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącej konferencji AT Summit, podczas której Michał Jarski opowie o potrzebie stosowania wielowarstwowej ochrony łączącej różne techniki zabezpieczeń w celu wyeliminowania zmieniających się stale zagrożeń. O tym, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń w odpowiednim czasie, opowiedzą też przedstawiciele naszego partnera, Dimension Data – Łukasz Bogucki oraz Marcin Krzemieniewski. Panowie poprowadzą stoliki tematyczne o tym, jak bronić się przed ransomware, oraz czy i jak hackerzy mogą oszukać sandboxa.


Konferencja Advanced Threat Summit to jedna z największych i najważniejszych konferencji Cybersecurity w Polsce. Każdego roku wybierane są aktualne wyzwania, którymi żyje środowisko Security. W tym roku organizatorzy koncentrują się wokół zagadnienia „Bezpieczeństwo proaktywne – użytkownik w centrum uwagi i minimalizowanie ryzyka”.

Pierwszego dnia wydarzenia nasz kolega, Michał Jarski, omówi zalety zastosowania sztucznej inteligencji, machine learning oraz innych zaawansowanych technologii różnych generacji w skutecznej obronie przed atakami ukierunkowanymi. Tematyka prezentacji jest inspirowana ostatnimi wydarzeniami ze świata Security. Nowy rodzaj cyberataków takich jak Business Email Compromise, phishing czy ransomware wymaga bowiem wielowarstwowych, współpracujących ze sobą narzędzi obrony.

Data: 22-23 listopada 2016 r.
Rejestracja: https://atsummit.pl/formularz/

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników konferencji do odwiedzenia wspólnego stoiska Trend Micro i Dimension Data, gdzie nasi przedstawiciele odpowiadać będą na wszelkie pytania dotyczące cyberbezpieczeństwa.

Autor:  Anna Falkowska, Marketing Manager Poland and Eastern Europe, Trend Micro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.