Trend Micro laureatem nagrody VMware Global Partner Innovation Award

Trwająca od blisko dekady współpraca z firmą VMware została ukoronowana nagrodą za wyjątkowe osiągnięcia. Miło nam poinformować o otrzymaniu nagrody dla najlepszego globalnego partnera firmy VMware w zakresie innowacji za 2016 rok w kategorii niezależnych producentów oprogramowania technicznego (VMware 2016 Global Partner Innovation Award). Nagroda została wręczona podczas konferencji VMware Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Ranchos Palos Verdes w Kalifornii.

Z firmą VMware współpracujemy od dawna. Mamy za sobą długą historię innowacji i sukcesów. Ponad 10 lat temu nawiązaliśmy współpracę, aby stworzyć nowoczesne zabezpieczenia dla centrów przetwarzania danych i środowisk przetwarzania w chmurze. Od tego czasu ciągle poszerzamy nasze relacje. Mamy na koncie wiele wspólnych sukcesów w zakresie innowacji w obszarach produktów, sprzedaży i wsparcia technicznego. Tym bardziej cieszymy się z tej nagrody, która potwierdza efektywność naszej współpracy.

Od 2011 r. firma Trend Micro każdego roku otrzymywała od VMware nagrodę dla najlepszego partnera w regionie. W tym roku po raz pierwszy została uznany za najlepszego globalnego partnera w dziedzinie technologii (Global Technical Partner Award). Nagrody dla najlepszych globalnych partnerów VMware w dziedzinie innowacji (VMware Partner Innovation Award) zostały przyznane w 21 kategoriach za znakomite wyniki i wybitne osiągnięcia w 2016 r.

Rozwiązanie Trend Micro Deep Security™, powered by XGen™ zostało zaprojektowane i zoptymalizowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom korzystającym z platformy VMware na całym świecie. Nowoczesne centra przetwarzania danych, które korzystają z produktów VMware, mogą zapewnić swoim hybrydowym środowiskom przetwarzania w chmurze pełną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami bez spowalniania pracy przedsiębiorstwa. Ponadto Trend Micro zintegrowało ostatnio swoje rozwiązanie Mobile Security for Enterprises z systemem VMware Airwatch, aby chronić firmy i instytucje przed zagrożeniami związanymi z niezabezpieczonymi urządzeniami mobilnymi.

Autor: Anna Falkowska, Marketing Manager Poland and Eastern Europe w Trend Micro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.