Trend Micro liderem rankingu Gartnera

post4W tegorocznym rankingu Gartnera „Magiczny kwadrant w dziedzinie platform zabezpieczających punkty końcowe” Trend Micro zostało uznane za absolutnego lidera segmentu zabezpieczeń EPP chroniących punkty końcowe i serwery, odbierając wyróżnienie za kompletność i unikatowość wizji rozwiązań chroniących punkty końcowe. Miejsce w „magicznym kwadrancie” stanowi dla nas potwierdzenie, że sens mają nie tylko dotychczasowe działania organizacji, lecz także wizja, zgodnie z którą zamierzamy nadal pomagać klientom w walce z najtrudniejszymi zagrożeniami.

G002738519-e1454684111553

Zabezpieczenia punktów końcowych Trend Micro zapewniają kompleksową ochronę przed zagrożeniami oraz bezpieczeństwo danych na wszystkich urządzeniach i we wszystkich aplikacjach, zarówno w chmurze, jak i w środowiskach hybrydowych i fizycznych. Pomagają firmom w ochronie reputacji i dostosowaniu się do obowiązujących przepisów. Oferują wielowarstwowe zabezpieczenia i informacje o zagrożeniach dostępne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem uproszczonego interfejsu zarządzania. W rezultacie mogą skutecznie zwalczać coraz poważniejsze zagrożenia, z którymi mają dziś do czynienia globalne przedsiębiorstwa.
Trend Micro jest wymieniane w raportach firmy Gartner wśród liderów sektora zabezpieczeń dla przedsiębiorstw nieprzerwanie od 2002 roku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury raportu „Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms”, który można znaleźć na stronie: https://resources.trendmicro.com/Gartner-Magic-Quadrant-Endpoints.html.

Autor: Michał Jarski, Regional Director CEE w firmie Trend Micro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.