Trend Micro otrzymało pięć gwiazdek w „Przewodniku CRN® po programach dla partnerów handlowych na rok 2021”

Trend Micro Incorporated, otrzymało pięć gwiazdek w „Przewodniku CRN po programach dla partnerów handlowych na 2021 rok” (2021 CRN Partner Program Guide). To kolejne wyróżnienie dla firmy w zakresie strategii dot. kanałów sprzedaży.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać w tegorocznym „Przewodniku CRN® po programach dla partnerów handlowych”, którego pełny tekst znajduje się tutaj.

„Bardzo nas cieszy, że znaleźliśmy się w gronie kilku producentów rozwiązań technologicznych, którzy mogą zaoferować swoim partnerom handlowym programy najwyższej, światowej klasy. Od ponad trzydziestu lat jesteśmy zaufanym partnerem dla firm z naszej sieci dystrybucyjnej. Cały czas szukamy nowych sposobów, aby zapewnić im jeszcze większe korzyści” – powiedziała Louise McEvoy, wiceprezes Trend Micro ds. kanałów sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. „Nasz odświeżony niedawno program obejmuje szereg nowych programów motywacyjnych i upustów. Nowością jest ukierunkowanie na elastyczność, rentowność i sukces poprzez przeniesienie zasobów informatycznych do chmury” – dodaje.

CRN opisuje swój publikowany co roku przewodnik jako „najbardziej miarodajną listę najlepszych programów dla partnerów handlowych” przedsiębiorstw z branży technologicznej, które oferują swoje produkty i usługi za pośrednictwem kanałów sprzedaży. Lista ta jest tworzona na podstawie szczegółowych formularzy dostarczonych przez producentów sprzętu i oprogramowania, a także firm usługowych i dystrybutorów.

Zespół badawczy CRN przyznaje ocenę pięciu gwiazdek niewielkiej liczbie najlepszych firm technologicznych na podstawie takich kryteriów jak:

  • programy motywacyjne dla partnerów,
  • marże i upusty,
  • rentowność partnerów,
  • stosowanie cen opartych na subskrypcji i faktycznym wykorzystaniu,
  • pozyskiwanie potencjalnych klientów,
  • wsparcie marketingowe,
  • wsparcie przed- i posprzedażowe,
  • oferty szkoleń i edukacji,
  • certyfikaty techniczne i wiele innych.

Program Trend Micro pomaga partnerom zwiększać przychody. Wkrótce zostaną w nim wprowadzone zmiany zaplanowane na 2021 rok, które umożliwią partnerom masowe wdrażanie projektów transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach na całym świecie podczas pandemii.

Przedsiębiorstwa handlowe działające głównie w chmurze potrzebują partnerów w dziedzinie technologii, którym mogą zaufać. Nowy program Trend Micro zapewnia im przejrzystą ścieżkę do zwiększenia zysków, usprawnienia obsługi zamówień i nawiązania długoterminowych relacji z klientami.

Wyróżnienie otrzymane od CRN było poprzedzone innymi prestiżowymi nagrodami przyznanymi programowi Trend Micro dla partnerów handlowych. M.in. Louise McEvoy otrzymała od CRN tytuł najlepszego dyrektora ds. kanałów sprzedaży 2021 roku. Ponadto, firma Trend Micro znalazła się na opublikowanej przez CRN liście 100 najlepszych producentów zabezpieczeń i 100 najlepszych firm działających w chmurze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.