Trend Micro uhonorowany tytułem Google Cloud Technology Partner 2019 roku w zakresie bezpieczeństwa

Google Cloud przyznał nagrodę partnera technologicznego roku 2019 w zakresie bezpieczeństwa firmie Trend Micro. To wyróżnienie potwierdza osiągnięcia na platformie Google Cloud i czołową pozycję firmy w zakresie ochrony rozwiązań chmurowych. Nagroda podkreśla również wyjątkowe korzyści oraz znakomitą obsługę zapewnianą wspólnym klientom obu firm.

„Mamy zaszczyt przyznać firmie Trend Micro nagrodę partnera technologicznego roku w dziedzinie bezpieczeństwa” — powiedział Kevin Ichhpurani, wiceprezes działu systemów globalnych (Global Ecosystem) w Google Cloud. „Przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązania Cloud One firmy Trend Micro w chmurze Google uzyskują dostęp do jednej, ujednoliconej platformy, która łączy bezpieczeństwo kontenerów, serwerów, sieci i przechowywanych plików jednocześnie wykorzystując olbrzymi potencjał i elastyczność infrastruktury chmury Google”.

Użytkownicy Google Cloud korzystający z produktów Trend Micro od dawna czerpią korzyści z kompletnego zestawu rozwiązań, dobrze dopasowanych do środowisk chmurowych. To pomaga im w spełnieniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa i zarządzania. Wspólnym klientem, który polega zarówno na rozwiązaniach Google Cloud, jak i Trend Micro, jest firma ClearDATA, będąca liderem w zakresie bezpieczeństwa, poufności danych, oraz zgodności z regulacjami dla sektora opieki zdrowotnej. Dyrektor ds. technicznych oraz współzałożyciel firmy, Matt Ferrari, powiedział: „Nasi klienci polegają na nas w zakresie ochrony poufnych informacji swoich pacjentów, dlatego tak ważne jest, abyśmy podtrzymywali współpracę z partnerami, którzy zapewniają możliwości wdrażania i bezpieczeństwo w chmurze znacznie wyprzedzające inne tego typu rozwiązania. Dzięki Trend Micro i Google Cloud jesteśmy pewni, że możemy sprostać oczekiwaniom”.

Trend Micro Cloud One ™ – uproszczone bezpieczeństwo w chmurze

Bezpieczeństwo w chmurze zostało uproszczone i jest dostępne w ramach jednej, spójnej platformy. Wprowadzone niedawno na rynek rozwiązanie Cloud One firmy Trend Micro, łączy w sobie zabezpieczenia chroniące serwery, funkcje skanowania obrazów kontenerów, ochronę kontenerów w środowisku produkcyjnym, zabezpieczenia aplikacji, ochronę w warstwie sieciowej oraz bezpieczeństwo przechowywanych plików i narzędzia do monitorowania konfiguracji środowiska chmurowego pod kątem podatności, ryzyka oraz zgodności z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa.

„Obserwujemy, jak nasi klienci z całego świata czerpią korzyści z usług oferowanych przez Google Cloud, oraz platformy Cloud One” — powiedział Sanjay Mehta, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i współpracy strategicznej w Trend Micro. „Wybór nas jako partnera technologicznego roku Google Cloud w zakresie bezpieczeństwa to dla nas ogromne uznanie, szczególnie na rynku rozwiązań chmurowych, gdzie wielu dostawcom brakuje nowoczesnych zintegrowanych zabezpieczeń dla chmury zarówno do ochrony aplikacji na etapie jej tworzenia, jak i różnorodnych chmurowych środowisk produkcyjnych. Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się, że możemy oferować klientom kolejne innowacje, które zaplanowaliśmy dla chmury Google na najbliższy rok”. Wszystkie firmy, zwłaszcza klientów korzystających z Google Cloud, którzy są zainteresowani rozwojem strategii bezpieczeństwa w chmurze dzięki rozwiązaniom Trend Micro, zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.