Trend Micro wyróżniony przez Forrester

W krótkim odstępie czasu Trend Micro otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia, które potwierdzają, że jesteśmy jednym z niezaprzeczalnych liderów branży security. Trend Micro został nagrodzony przez uznaną firmę badawczą Forrester Research. W „The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, Q2 2018” na temat pakietów do ochrony punktów końcowych nasza firma otrzymała najwyższą ocenę.

Badacze Forrester napisali, że „firma Trend Micro w dalszym ciągu oferuje najbardziej elastyczny i wszechstronny pakiet na rynku” oraz „utrzymuje się na pozycji lidera rynku, stale rozwijając mechanizmy wykrywania włamań i zapobiegania im oraz pakiet o najlepszych możliwościach w swojej klasie”.

Wyróżnienie przez tak uznaną i niezależną firmę badawczą to kolejne potwierdzenie faktu, że Trend Micro oferuje rozwiązania najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

To już kolejna, prestiżowa nagroda, jaką Trend Micro zdobył w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu inna firma badawcza, tym razem Gartner, zaliczyła Trend Micro do grona liderów w raporcie „Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms (EPP)” na rok 2018.

Oba wyróżnienia powstały na podstawie zarówno subiektywnych opinii klientów Trend Micro oraz obiektywnych testów przeprowadzonych przez obie firmy badawcze.

Trudno nam sobie wyobrazić wyraz wyższego uznania, niż te wyróżnienia, przyznane przez firmy badawcze, które są instytucjami na rynku technologii. Te – i inne – nagrody potwierdzają, że Trend Micro nie tylko rozwija się, ale jest jednym z liderów branży security.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.