Trend Micro z globalną nagrodą VMware dla partnerów za rok 2017

Prestiżową nagrodę Global Partner Innovation w kategorii „Niezależny producent oprogramowania” zdobyła firma Trend Micro. Wyróżnienie to wręczono na konferencji dla partnerów VMware Partner Leadership Summit 2018. Była to już druga globalna nagroda Global Partner Innovation dla Trend Micro.

„Mam zaszczyt przyznać nagrody tegorocznym laureatom nagrody Global Partner Innovation, która jest przyznawana wybranej grupie partnerów w uznaniu ich wyjątkowych zasług w dziedzinie innowacji w 2017 roku” – powiedziała Susan Nash, wiceprezes ds. strategicznych sojuszy korporacyjnych w firmie VMware. „VMware cieszy się z przyznania nagrody firmie Trend Micro w kategorii ‘Niezależny producent oprogramowania’ i będzie z przyjemnością kontynuować współpracę w zakresie pomagania firmom każdej wielkości i z całego świata w przeprowadzaniu cyfrowej transformacji”.

Trend Micro od 10 lat blisko współpracuje z VMware, wciąż optymalizując swoją ofertę zabezpieczeń pod kątem jej lepszego dopasowania do środowisk VMware. Owocem tej współpracy są wysokowydajne, kompleksowe zabezpieczenia, które mogą być wdrażane automatycznie w celu zapewnienia spójnej ochrony zwirtualizowanych obciążeń, z pełną widocznością we wszystkich wdrożeniach rozwiązań VMware.

„Bardzo cieszymy się z otrzymania tej nagrody już po raz drugi z rzędu. Trend Micro jest partnerem VMware od 2008 r. i przez te wszystkie lata siła i solidność naszego partnerstwa pomogły wielu przedsiębiorstwom w przeprowadzeniu transformacji oraz zabezpieczeniu nowoczesnego centrum przetwarzania danych” — powiedział Sanjay Mehta, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i sojuszy strategicznych w Trend Micro. „Nasz kompleksowy zestaw zautomatyzowanych zabezpieczeń został zoptymalizowany pod kątem ochrony środowisk VMware w centrach przetwarzania danych, chmurach prywatnych i publicznych oraz środowiskach hybrydowych — wszystko to stanowi część naszej misji zapewniania bezpieczeństwa połączonemu światu.

Zdobywcy nagrody Global VMware Partner Innovation zostali wyróżnieni w 17 kategoriach za znakomitą wydajność i wybitne osiągnięcia w 2017 r. Nagroda dla globalnego partnera roku obejmowała m.in. kategorie: dostawca usług chmurowych, edukacja, dystrybutor na rynkach wschodzących, większe możliwości dla cyfrowego miejsca pracy, integracja chmur publicznych, globalny dystrybutor, globalny integrator systemów, globalny dostawca usług outsourcingu systemów, marketing, modernizacja centrów przetwarzania danych, producent OEM, usługi specjalistyczne, dostawca rozwiązań, strategiczny sojusz, technologia, transformacja rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa oraz dostawca rozwiązań umożliwiających transformację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.