„Chmurni Trendsetterzy” biegną dla Fundacji SYNAPSIS

charity_logo_flatJuż 7 maja nasza drużyna pobiegnie w XII Ekidenie – Maratonie Sztafet. Kontynuujemy w ten sposób „nową świecką tradycję” zaangażowania społecznego Trend Micro. W zeszłym roku z sukcesem wystartowaliśmy w Warsaw Business Run, zbierając w ten sposób pieniądze na nowoczesne protezy. Tym razem chcielibyśmy zawiesić poprzeczkę wyżej, na poziomie maratońskim i to w stylu iście japońskim. Zdobycie numeru startowego dla „Chmurnych Trendsetterów” zależy wyłącznie od Was. Tylko dzięki Wam możemy zebrać 1000 złotych dla Fundacji Synapsis. Dzięki Waszej hojności bieg naszej drużyny może być czymś znacznie więcej niż tylko wyścigiem. Wesprzyj wraz z nami Fundację Synapsis i pomóż tym, którzy potrzebują naszej wspólnej pomocy!

Nasze wyzwanie

Liczymy też na Wasze wsparcie i głośny doping na miejscu, a tymczasem ćwiczymy kondycję, biegając codziennie do biura mieszczącego się na 30. piętrze Warsaw Trade Tower (póki co na krótszym dystansie: winda – wejście).

Jeśli uda nam się wspólnie zebrać 2000 zł, to obiecujemy Wam video z naszego biegu schodami do biura od parteru aż na 30. piętro WTT bez pomocy wind!

Niech moc będzie z nami!

Chmurni Trendsetterze

Autor:  Michał Jarski, Regional Sales Director CEE, Trend Micro

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.