Bezpłatne webinaria Trend Micro

Trend Micro zaprasza na bezpłatne webinaria: 28 kwietnia o godz.: 11:00 „Kompleksowa ochrona bram mailowych i serwerów pocztowych” oraz 26 maja o godz.: 11:00 „Jak chronić Office 365 i inne chmurowe aplikacje przed ransomware i innymi zagrożeniami?” 

1. Kompleksowa ochrona bram mailowych i serwerów pocztowych

Webinarium: piątek, 28 kwietnia godz.: 11:00

Wszechobecny spam i złośliwe oprogramowanie rozprzestrzeniające się przez pocztę email to już plaga. Coraz trudniej zapanować nad ilością fałszywych wiadomości i powstrzymać groźne zagrożenia.

Wraz ze wzrostem ransomware’u i zaawansowanych ataków ukierunkowanych nawet najbardziej świadomi pracownicy mogą błędnie kliknąć złośliwy link w poczcie i narazić firmę na poważne konsekwencje.

Ponad 90% ukierunkowanych ataków zaczyna się od wiadomości e-mail wysłanej w celu wyłudzenia danych (ang. spear phishing). Oznacza to, że bezpieczeństwo serwera poczty jest sprawą najwyższej wagi. Jeśli Twój dostawca nie zapewnia Ci już wystarczającego wsparcia w ochronie poczty e-mail, masz dylemat jak skutecznie chronić swoje firmowe serwery pocztowe – bez obaw. Mamy rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Kompleksowa ochrona bram mailowych i serwerów pocztowych” . Szkolenie odbędzie się w piątek, 28 kwietnia o godzinie 11:00.

W trakcie prezentacji dowiedzą się Państwo, jak skutecznie chronić pocztę e-mail dzięki:
• Wykrywaniu i blokowaniu ransomware’u dzięki funkcjom anti-phishing, skanowania antywirusowego i skanowania plików (w tym plików wykonywalnych i makr).
• Analizie złośliwego oprogramowania w sandboxie z wykorzystaniem analizy zachowań oraz wykrywaniem exploitów i zagrożeń typu Zero-day.
• Reputacji stron internetowych w celu ochrony przed złośliwymi linkami w wiadomościach e-mail.
Rozwiązania Trend Micro to zabezpieczenia dla Microsoft Exchange, Microsoft Office® 365, aplikacji Google oraz innych rozwiązań do obsługi poczty e-mail.

Spotkanie poprowadzi doświadczony specjalista ds. cyberbezpieczeństwa – Marek Krauze, Sales Engineer w Trend Micro.

2. Jak chronić Office 365 i inne chmurowe aplikacje przed ransomware i innymi zagrożeniami?

Webinarium: piątek, 26 maja godz.: 11:00

Jeśli korzystasz z aplikacji opartych na chmurze, takich jak Microsoft® Office 365 ™, Box, Dropbox czy Dysk Google, musisz zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. E-mail i linki internetowe są najczęstszym sposobem, w jaki ransomware trafia do organizacji.

Zabezpieczenia zawarte w pakietach Office 365 rozpoznają większość znanych wirusów i zagrożeń, ale 90% dzisiejszego złośliwego oprogramowania to unikalne zagrożenia użyte tylko raz, których nie wykryją tradycyjne techniki antywirusowe.

Nieznane złośliwe oprogramowanie, między innymi ukryte w plikach Office, takich jak Word, PowerPoint czy Excel, są wspólną taktyką dla ataków ukierunkowanych i ransomware.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Jak chronić Office 365 i inne chmurowe aplikacje przed ransomware i innymi zagrożeniami” . Szkolenie odbędzie się w piątek, 26 maja o godzinie 11:00.

Podczas prezentacji poruszane będą następujące zagadnienia:
• Jak chronić pocztę e-mail Office 365 i inne usługi chmurowe?
• Jak wykrywać exploity dokumentów i wykorzystywać analizy zachowań w celu wykrycia nieznanego szkodliwego oprogramowania?
• Jak zwiększyć bezpieczeństwo z pomocą analizy złośliwego oprogramowania w sandboxie?

Spotkanie poprowadzi doświadczony specjalista ds. cyberbezpieczeństwa – Andrzej Sawicki, Sales Engineer w Trend Micro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.