CLOUDSEC – największa w Europie konferencja o cyberzagrożeniach i bezpieczeństwie w chmurze!

konferencja cloudsecZagrożenia cybernetyczne, przed jakim stoją dziś firmy, nigdy nie były bardziej zróżnicowane. Eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego coraz częściej znajdują się w centrum zainteresowania nie tylko cyberprzestępców, ale zarządów firm, a wiedza o tym, jak ograniczyć ryzyko związane z cyberprzestępczością i jednocześnie wspierać biznes, staje się kluczowa. O najnowszych cyberzagrożeniach, case studies z branży i sposobach radzenia sobie z cyberprzestępcami opowie grono wybitnych ekspertów już 13 września 2019 roku w Londynie na konferencji CLOUDESC.

Wymiana najlepszych praktyk

Coraz częściej słyszymy o atakach, które doskonale charakteryzują presję, pod jaką znajdują się CISO oraz pokazują jak wiele zagrożeń czyha na firmy. Z jednej strony, projekty cyfrowej transformacji narażają organizację na zagrożenia na zupełnie nową skalę. Z drugiej strony, krajobraz zagrożeń nigdy nie był tak bardzo różnorodny i dynamicznie zmieniający się.  Nadążanie za zagadnieniami z cyberświata staje się więc najważniejszym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo firmy.

Dlatego też w tym roku, na wrześniowej konferencji CLOUDSEC, będziemy mogli posłuchać wybitnych ekspertów, m. in. CISO z dużych międzynarodowych korporacji. Podzielą się oni swoimi opowieściami o walkach z hakerami i opowiedzą, jak radzą sobie z wyzwaniami związanymi z byciem liderem w dziedzinie bezpieczeństwa w czasach nieustannego ryzyka. W wydarzeniu udział wezmą m.in. Magnus Carling, CISO w Stena AB, ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie cyberzagrożeń. Dołączy do niego Frank Thomas – Senior Director of Security Platforms and Engineering w Thomson Reuters oraz Marko Jung, Global Head of Information Security na Uniwersytecie w Oxfordzie.

Goście specjalni CLOUDSEC 2019

Na tegoroczny CLOUDESEC zapraszamy także wszystkich specjalistów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat strategii rządowych w walce z cyberprzestępczością i atakami sponsorowanymi przez państwa. Czołowi przedstawiciele organów ścigania podzielą się swoimi przemyśleniami i wiedzą fachową. Była CIO Białego Domu, Theresa Payton, obecnie dyrektor generalny ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, opowie o tym, jak zarządza się bezpieczeństwem cybernetycznym na najwyższych szczeblach władzy. Listę ekspertów z organów ścigania uzupełni były szef brytyjskiej Narodowej Jednostki ds. Cyberprzestępczości Policji, Charlie McMurdie oraz doradca ONZ ds. cyberprzestępczości, Alexandru Caciuloiu.

Na konferencji pojawią się również Rob Gilbert – ekspert ONZ do spraw cyberprzestępstw oraz liczni eksperci firmy Trend Micro, w tym VP of Security Research, Rik Ferguson i Rob McArdle, Director of Forward Looking Threat Research.

Wszystkich tych specjalistów gromadzimy dla Was w  jednym miejscu na konferencji CLOUDSEC. Zapraszamy już 13 września do historycznego Old Billingsgate w samym sercu Londynu! Więcej informacji o wydarzeniu, bezpłatna rejestracja i pełna agenda znajdują się tutaj: https://www.cloudsec.com/uk/index.html.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.