Nowa przestrzeń, nowa energia, nowe możliwości

Mające miejsce 8 października 2015 oficjalne otwarcie siedziby Trend Micro w Warszawie to nowa karta w dziejach firmy. Nie sposób oddać w prostych słowach tyle emocji i radości, ile gościło w naszym biurze przy Chłodnej 51, ale postaram się choć trochę przybliżyć atmosferę tego niezwykłego dnia. Zapraszam na krótką relację z wydarzenia.

Nowe cele strategiczne firmy

Zanim jednak przejdę do samego spotkania, chciałabym pokrótce opowiedzieć, skąd tyle zmian w naszej firmie. Wprowadzona niedawno strategia rozwoju Trend Micro w Europie Środkowo-Wschodniej zakłada długoterminowe inwestycje w regionie. Polska jako jeden z największych i najbardziej perspektywicznych krajów została mianowana centralą dla tego regionu. Widzimy wielki potencjał tkwiący w tym rynku związany z ważnymi zmianami w strategiach zarządzania systemami IT, takimi jak outsourcing, wirtualizacja i wykorzystywanie chmury obliczeniowej. Trendy te zbiegają się w czasie ze zmianami geopolitycznymi oraz pojawieniem się nowych rodzajów zagrożeń generujących ryzyko dla działalności przedsiębiorstw, organizacji i instytucji publicznych. Dlatego też chcemy zwiększyć naszą obecność na rynku, wzmocnić pozycję naszych partnerów handlowych oraz stworzyć silny zespół regionalny Trend Micro zatrudniając kolejnych specjalistów. Chcemy być postrzegani jako prawdziwy lider rynku i dostawca zabezpieczeń, którym ufają nasi klienci.

Parapetówka w Warsaw Trade Tower

Zza okien naszego biura, usytuowanego na trzydziestym piętrze Warsaw Trade Tower, rozpościera się przepiękny widok na panoramę rozwijającej się i pełnej nowych inwestycji Warszawy. Ten nieustannie zmieniający miejski landscape wpływa niezwykle mobilizująco i stymulująco na pracowników Trend Micro. Wszystko to można było osobiście zaobserwować na naszej parapetówce, która była okazją do wspólnego świętowania, spotkania ciekawych ludzi, porozmawiania z ekspertami, dzielenia się pomysłami, snucia planów.

Gospodarze warszawskiego biura na czele z Michałem Jarskim mieli zaszczyt gościć przedstawicieli Trend Micro z regionu, partnerów firmy, resellerów oraz dziennikarzy zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa IT.

Aby tradycji stało się zadość, oficjalne otwarcie biura symbolicznie zaakcentowaliśmy przecięciem czerwonej wstęgi oraz lampką szampana. Michał Jarski przedstawił gościom członków załogi Trend Micro oraz zaprosił uczestników do zabawy. Po lunchu wszyscy zainteresowani wysłuchali prezentacji Michała dotyczącej zagrożeń mobilnych, zaś po części merytorycznej goście mogli zwiedzić nowoczesne i funkcjonalne biuro, poczęstować się tortem oraz porozmawiać z pracownikami Trend Micro.

Bardzo cenimy sobie fakt, że otacza nas tylu życzliwych i wspaniałych ludzi. Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i oczywiście zapraszamy do zaglądania do nas częściej. Mamy nadzieję, że to nowoczesne, piękne i przestronne biuro stanie się miejscem wielu głośnych sukcesów, o których na pewno będziemy informować na tym blogu.

Już niedługo opublikujemy krótką fotorelację z Wielkiego Otwarcia naszego starego, nowego biura.

­­Autor: Anna Falkowska, Marketing Manager Poland and Eastern Europe, Trend Micro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.