Ochrona współczesnych centrów przetwarzania danych — Trend Micro na konferencji VMworld Europe 2019

Wdrażanie chmury i wirtualizacji nie ogranicza się już do firm znajdujących się w technologicznej awangardzie. W ramach transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa na całym świecie inwestują w rozwiązania mające wesprzeć sprawność biznesu, wydajność środowiska informatycznego, oszczędności i wzrost napędzany innowacyjnością. Z migracją środowisk lokalnych wiąże się jednak osobna grupa wyzwań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Tradycyjne rozwiązania często zawierają luki w zabezpieczeniach i generują nowe problemy z wydajnością.

Firma Trend Micro ponad dziesięć lat temu dostrzegła te wyzwania i potencjał transformacyjny tkwiący w wirtualizacji i technologiach VMware. Jako pierwsi zaoferowaliśmy firmom w 2009 r. ochronę z obsługą produktów vShield, a dwa lata później wprowadziliśmy zabezpieczenia oparte na hypervisorach. Platforma Deep Security jest wg IDC liderem pod względem udziału w rynku zabezpieczeń serwerów od prawie dekady. Rozwiązanie to umożliwia ochronę w środowiskach fizycznych i wirtualnych oraz w chmurach hybrydowych z poziomu jednej konsoli. Trend Micro chroni również nową usługę VMware Cloud on AWS, aby jeszcze bardziej uprościć wdrożenia w chmurach hybrydowych.

Kontynuując rozbudowę oferty bezpieczeństwa w chmurze, wychodzimy poza maszyny wirtualne i obciążenia. To pozwala sprostać jednemu z największych wyzwań współczesnych organizacji: błędnej konfiguracji infrastruktury chmurowej. Dzięki niedawnemu przejęciu spółki Cloud Conformity klienci Trend Micro uzyskali natychmiastowy dostęp do wiodącej na rynku platformy do zarządzania bezpieczeństwem w chmurze (CSPM). Platforma zapewnia przejrzystość i możliwość kontrolowania kont w chmurze w celu poprawy bezpieczeństwa i zgodności z przepisami.

Zapraszamy na konferencję

Podczas listopadowej konferencji VMworld Europe w Barcelonie, na naszym stoisku odbędzie się szereg prezentacji, rozmów i prelekcji, podczas których będziemy dzielić się z gośćmi naszą specjalistyczną wiedzą i odpowiadać na wszelkie pytania.

Rozwiązanie Deep Security już teraz umożliwia ochronę milionów maszyn wirtualnych na całym świecie. Firma Trend Micro jest więc w stanie wyjaśnić przedsiębiorstwom, jak zoptymalizować zabezpieczenia w ich centrach przetwarzania danych. Wiemy, co działa, co nie i gdzie znajdują się potencjalne przeszkody i dlaczego automatyzacja jest kluczem do powstrzymywania zagrożeń, jednocześnie wspierając wymogi zgodności.

Dołącz do nas na stoisku P417, na którym nasi doświadczeni inżynierowie sprzedaży i przedstawiciele kadry kierowniczej chętnie podzielą się swoją wiedzą. Każdego dnia będą się odbywać indywidualne prezentacje w siedmiu kluczowych obszarach:

  • Bezpieczeństwo środowisk DevOps
  • Ochrona punktów końcowych
  • Ochrona chmur hybrydowych
  • Ochrona rozwiązań kontenerowych
  • Platformy Multi-cloud
  • Bezpieczeństwo chmury
  • Phish Insights — szkolenie dla pracowników ukierunkowane na ochronę przed phishingiem

Na stoisku każdego dnia są organizowane prelekcje specjalistów poświęcone tym i innym tematom. Zajmiemy się m.in. gwałtownym rozwojem platform chmurowych i pytaniem, jak sobie poradzić z brakiem wykwalifikowanych pracowników.

 Polecamy również nasze dwie prelekcje na konferencji VMworld:

Wtorek, 5 listopada, godz. 15:30–16:20

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zabezpieczeń — jak chronić rozwijającą się infrastrukturę — Bryan Webster, główny architekt rozwiązań w Trend Micro.

Czwartek, 7 listopada, godz. 13:30–14:30

Maszyny wirtualne, kontenery i platformy Kubernetes, o których bezpieczeństwo zadbano już na etapie projektowania dzięki rozwiązaniom NSX-T i Trend Micro — Chris Van den Abbeele, globalny architekt rozwiązań w dziale zabezpieczeń dla centrów przetwarzania danych i chmurw Trend Micro.

Po raz kolejny jesteśmy platynowym sponsorem tego wydarzenia i już dziś zapraszamy do Barcelony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.