Trend Micro wspiera karateczkę Marię Kerner na zawodach w Chile

Maria Kerner Trend MicroW dniach 23-27 października odbędą się Mistrzostwa Świata karate kadetów, juniorów i U21 WKF w Santiago (Chile). Wśród juniorów Polskę reprezentować będzie Marysia Kerner, 18 letnia zawodniczka z Inowrocławia, którą w walce o sukces dumnie wspierać będzie Trend Micro. Są to jej drugie zawody w Kadrze Narodowej karate WKF. Pierwsze odbyły się w lutym br. w Danii i były to Mistrzostwa Europy.

Maria Kerner jest obecnie na pierwszym miejscu w rankingu Polskiej Unii Karate w kategorii kumite junior -48kg, z przewagą ok. 1000 punktów nad swoją rywalką. Jest także w pierwszej 30. na świecie w swojej kategorii. Jej przygoda z karate zaczęła się 9 lat temu w Inowrocławskim Klubie Sportowym Karate, w którym trenuje do dziś. Od startu kariery jest pod opieką trenera Arkadiusza Padniewskiego, z którym wywalczyła, m.in. brązowy medal w 2017 roku w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate w Pleszewie oraz zajęła 7. miejsce w na zawodach K1 Youht w kategorii junior w 2019 roku w Limassol, Cypr. Do jej ostatnich sukcesów należy tytuł Mistrzyni Polskiej Unii Karate w kategorii kumite indywidualne juniorek -48 kg w Środzie Wielkopolskiej oraz brązowy medal zdobyty w zawodach Euro Grand Prix Pilsen 2019.

Teraz Maria pojawi się w Chile, po raz drugi reprezentując Kadrę Narodową karate WKF. Dla młodej zawodniczki możliwość pojawienia się na tak prestiżowym wydarzeniu jest szansą na zdobycie nowego doświadczenia i poprawienia swoich wyników. Każde punktowane miejsce ( do 9. pozycji), które uda się wywalczyć, będzie dla niej ogromnym sukcesem.

Polski oddział Trend Micro został sponsorem Marii Kerner i będzie wspierać ją w jej walkach na Mistrzostwach Świata w Chile. Trzymamy za nią mocno kciuki! Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspomóc tę młodą osobę w jej dążeniach do sukcesu. Tym bardziej, że karate i Trend Micro łączą wspólne, japońskie korzenie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.