Trend Micro liderem rynku zabezpieczeń serwerów nieprzerwanie od sześciu lat

IDC-LogoJak wynika z raportu IDC „Worldwide Endpoint Security Market Shares, 2014: Success of Midsize Vendors” Trend Micro umocniło swą czołową pozycję na światowym rynku zabezpieczeń serwerów. W 2014 r. udział Trend Micro w rynku zabezpieczeń serwerów o równowartości ok. 800 mln USD osiągnął poziom 30,3%, znacznie wyprzedzając w ten sposób szeroką konkurencję. Dzięki temu nasza firma zajmuje czołowe miejsce w globalnym rankingu producentów zabezpieczeń serwerów bez przerwy od sześciu lat.


Ze względu na wirtualizację, chmurę i środowiska hybrydowe zapotrzebowanie na nowoczesne zabezpieczenia nieustannie wzrasta. Czołowa pozycja Trend Micro odzwierciedla zaangażowanie na rzecz zaspokajania potrzeb klientów w obszarze chmur hybrydowych. W ofercie mamy kompleksowy zestaw narzędzi, które umożliwiają centralne zarządzanie i automatyzację, co zmniejsza ich wpływ na sprawność działania popularnych środowisk, takich jak VMware, Amazon Web Services i Microsoft Azure.

Oferowana przez Trend Micro platforma Deep Security chroni wirtualne desktopy, serwery, chmury i architektury hybrydowe przed nieznanym szkodliwym oprogramowaniem typu zero-day i innymi zagrożeniami, a jednocześnie nie obniża wydajności systemów i nie wymaga doraźnego wdrażania poprawek. Jest dostępna zarówno jako oprogramowanie, jaki i usługa, dzięki czemu klienci mogą dopasować zakup rozwiązania do swojej strategii dla centrum przetwarzania danych i chmury.

Więcej informacji na temat rynku zabezpieczeń serwerów i czołowej platformy można znaleźć w raporcie IDC Technology Spotlight.

Autor: Anna Falkowska, Marketing Manager Poland and Eastern Europe, Trend Micro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.